Prodávejte Víno v USA

Kontaktujte nás

Vaše jméno*

Jméno vinařství:

Váš email*

Váš mobil:*

Prodávejte víno v USA

Vážení vinaři, Klub Sommeliérů  je exportérem moravských vín do USA a je otevřený spolupráci s každým vinařstvím z ČR.  Staráme se o veškerou obchodní činnost a logistiku – není tedy nutné znát americký trh, vyřizovat nezbytné formality a komunikovat v cizím jazyce, vše za Vás vyřídíme nebo je-li to nutné, pomůžeme Vám vyřešit zde v ČR.

V USA existuje tzv. 3-vrstvý obchodní model: exportér/importér, distributor a obchod/restaurace a až na několik výjimek tento postup není možné obejít – naše služby tedy nejsou nadbytečným článkem v celém obchodě – každý vinař potřebuje využít služeb licencovaného importéra. Navíc se zaměřujeme pouze na moravská vína a Jižní Morava je pro některé z nás i domovem, prací ve vinohradě jsme strávili mnoho času – Vaše vína budou tedy v dobrých rukou.

Očekávejte, že od chvíle prvního kontaktu, přes úspěšné navázání případného obchodní spolupráce až po vyvezení vína do USA může uplynout mnoho měsíců – buďte tedy trpělivý.

V případě Vašeho zájmu nám pošlete emailem Vaše kontaktní údaje včetně mobilního spojení, obratem se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.  Na zdraví!